Zakończenie wakacji i Łoje CUP - 02.09.2018

Na koniec wakacji zostały rozegrane na Łojach zawody spławikowe dla dzieci i dla seniorów.

Image 1

2 września o godzinie 6.00 stawiło się nad zalewem 18 zawodników z okolicznych kół, którzy rywalizowali w III zawodach ŁOJE CUP. Po krótkim wstępie i losowaniu zawodnicy rozeszli się na stanowiska i o godzinie 8.00 rozpoczęli zawody. Sprzyjające warunki atmosferyczne spowodowały, że ryby dobrze współpracowały i złowiono prawie 48 kg płoci co dało średnio 3kg na zawodnika. W zawodach zwyciężył Zbigniew BAJNO uzyskując wspaniały wynik 7955g w ciągu 4 godzin. Pozostałe wyniki przedstawia tabela. Zwycięzca otrzymał pamiątkowy puchar, a 6 najlepszych zawodników sprzęt wędkarski.

LojeCup2018Wyniki

Image 2

Gdy seniorzy rywalizowali zaciekle, nad zbiornikiem pojawili się o godz. 9.00 młodsi wędkarze aby uczestniczyć w Wędkarskim Zakończeniu Wakacji. Zawody zostały rozegrane w kategoriach dzieci młodszych i starszych. W sumie udział wzięło 11 dzieci. W kategorii do 12 lat najlepsza okazała sie Natalia Palczewska uzyskująć 750g, a w kategorii do 15 lat zwyciężył Piotr Terlikowski.

Zakonczenie Wakacji2018wyniki

Tym razem jako nagrody były poduszki w kształcie ryby, które otrzymali zawodnicy z trzech pierwszych miejsc w swojej kategorii.