II tura spinningowych Mistrzostw Koła - Sieluń 06.10.2019 r.

IMG 20191006 WA0008

6 października zostały rozstrzygnięte spinningowe mistrzostwa koła. II część mistrzowskich zmagań została rozegrana na sieluńskich starorzeczach. Tym razem ryby nie dopisały tak jak w 1 turze, ale najlepsi potrafili namierzyć i dobrać się do kapryśnych ryb tego mroźnego poranka.

Bezkonkurencyjny okazał się kolega Sławomir Bączek który złowił 2 szczupaki i nie dał rywalom najmniejszych szans. Drugi był Zbigniew Bajno łowiąc pięknego bolenia, natomiast 3 miejsce w drugiej turze zajął Paweł Jeznach. Wyniki II tury przedstawiały się następująco.

WYNIKI IMG 20191006 WA0012

W drugiej turze Sławomir Bączek i Zbigniew Bajno zamienili się miejscami w porównaniu do pierszych zawodów i obydwaj mieli po 3 punkty za tury. O mistrzostwie zadecydowały punkty za ryby i z wynikiem 3130 punktów Mistrzem Koła w 2019 roku został kolega Sławomir Bączek. Tytuł Vice Mistrza przypadł Zbyszkowi Bajno, a II Vice Mistrzem, dzięki równym wynikom w obydwu turach został Stefan Palczewski.

IMG 20191006 WA0013

Zwycięzcy poszczególnych tur i całych mistrzostw otrzymali pamiątkowe puchary, a zawody zostały zakończone wspólnym posiłkiem.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział i mistrzowską atmosferę i profesjonalne podejście zawodników. Zapraszamy na kolejne towarzyskie już zawody spinningowe 20 października na wyrobisku Brzóze, na którym zostanie rozegrany Memoriał Lesława Sobieckiego.