Puchar Zarządu i Zakończenie wakacji 2022

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę wakacji zostały rozegrane spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Zarządu oraz Wędkarskie zakończenie wakacji dla dzieci.

IMG 20220830 WA0000

O godzinie 9.00 swoje zmagania rozpoczęli seniorzy. Po raz kolejny przyjechali na Łoje zawodnicy z różnych dalekich stron. Natomiast o godz. 10.00 do zawodów przystąpili najmłodsi adepci sztuki wędkarskiej w kategoriach do 11 lat oraz 12-16 lat.

W kategorii do 11 lat I miejsce zajał Rafał DĄBROWSKI, drugi był Radosław DĄBROWSKI, a trzeci Michał JANKOWSKI. W kategorii 12-16 lat zwyciężył Dawid SIEDLECKI, drugi był Piotr LOMPERTA, a trzeci Bartosz CHEŁCHOWSKI.

IMG 20220830 WA0005

IMG 20220830 WA0006

IMG 20220830 WA0007

IMG 20220830 WA0008

IMG 20220830 WA0009

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.

Wśród seniorów, po raz kolejny, pokazał klasę Zbigniew BAJNO zwyciężając z wynikiem 4165 pkt. Drugie miejsce zajął Andrzej MYSIORSKI 2905 pkt., natomiast trzeci był Michał WALCZAK z wynikiem 2645 pkt.

IMG 20220830 WA0012

Pięciu najlepszych zawodników otrzymało nagrody rzeczowe, a zwycięzca również pamiątkowy puchar. Zawody zostały zakończone ciepłym posiłkiem. Dziękujemy wszystkim za przybycie i sportową atmosferę. Do zobaczenia w przyszłym sezonie.