Dorsze wiosna 2016

W ramach działalności naszego koła, w dniu 27 lutego 20 członków naszego koła wyruszyło na wiosenne łowienie dorszy.

DSCN3072

Tradycyjnie o 6 rano wypływamy z Władysławowa na pokładzie Nemo JK.
Po 3 godzinach płynięcia zaczynamy wędkować, niestety zaraz po opuszczeniu portu nasila się wiatr co znacznie potęguje wysokość fal.
Z każdą chwilą coraz trudniej utrzymać się na nogach, co skutkuje zniszczonym sprzętem w postaci połamanych wędek.
Co gorsze, większość uczestników z każdą chwilą coraz bardziej cierpi z powodu choroby morskiej która skutecznie eliminuje ich z dalszego wędkowania.

CAM00734

Na szczęście po południu wiatr zwalnia i szyper zaczyna znajdować dorsze, co znacznie poprawia humory tym którzy przeżyli.

DSCN3094

Koło godziny 19 wracamy do Władysławowa, po zapakowaniu się do autobusu wracamy do domu (nie obyło się bez przygód).
Profesjonalny kierowca przejeżdża zjazd na Warszawę i jedziemy w kierunku Łodzi.
Dzięki przytomności i znajomości trasy jednego z naszych kolegów, około 1:30 w nocy meldujemy się w Przasnyszu.

Wszystkich spragnionych mocnych wrażeń wędkarzy zapraszamy na kolejne wyprawy na dorsze.

Zapraszamy również do galerii.