Wędkarski Dzień Dziecka 2017 - Łoje 04.06.2017 r.

W pierwszą niedzielę czerwca nasze koło zorganizowało jak co roku zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

19243530 480493548950492 1929721152 o

Z samego młodzi wędkarze zjawili się nad zalewem Łoje, aby od godz. 9.30 stanąć w szranki ze swoimi rówieśnikami i rybami. Nad wodą stawiło się 13 dzieci. Większe zainteresowanie i frekwencja była wśród najmłodszych. Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach. Dzieci młodsze w wieku do 10 lat łowiły z małą pomocą rodziców, a starsze samodzielnie.

Tego dnia pogoda i ryby dopisały. Najlepsi złowili ponad 1 kg ryb. W młodszej kategorii najlepsza okazała się Maja Bączek uzyskując 1160pkt. Drugie miejsce z wynikiem 920 pkt. wywalczyła Aleksandra Zadrożna, a trzecia była Zofia Eronim mając 590 pkt. W tej kategorii dominowały dziewczynki, których było aż 7.

19179398 480493662283814 259172982 o

Wśród starszych zwyciężyła Julia Goździewska z wynikiem 1060 pkt, drugi był Bieżuński Bartosz - 260 pkt, a trzecia Zuzanna Polcyn - 10 pkt.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i medale, a najlepsi również pamiątkowe puchary.

Nagrody zostały ufundowane przez sklep wędkarski Pana Grabowskiego, zegarmistrza Pana Łukasiaka, cukiernię Delicja Pani Kosińskiej, firmę KROSS oraz zarząd koła.

Sponsorom bardzo dziękujemy za wsparcie, a rodzicom i dzieciom za przybycie. Serdecznie zapraszamy za rok.

W galerii również do obejrzenia zdjęcia.